Ισόπαλο το αποτέλεσμα στον εκτός έδρας αγώνα για την 4η αγωνιστική με αντίπαλο τον ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟ Η ομάδα επηρεασμένη απο τον μεσοβδόμαδο αγώνα Κυπέλλου στο Ρέθυμνο , την απουσία βασικών παικτών λόγω σοβαρών τραυματισμών , απο τον κακό αγωνιστικό χώρο και την κάκιστη διαιτησία , δέχθηκε στο 79ο λεπτό γκόλ και ισοφάρισε με κεφαλιά ύστερασ

Διαβάστε Περισσότερα

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας η κλήρωση της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος 2020-21, 0ι αγώνες της οποίας θα διεξαχθούν στις 04/11/2020. Κληρωθήκαμε με τον ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΠΑΛΑΜΑ σε αγώνα knock out την ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11 στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ με ώρα έναρξης 14:30

Οι διαιτητές του αγώνα της 4ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ είναι οι : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) , ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) , ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)

Σαρωτικός ΑΣΤΕΡΑΣ στο ΔΗΜΟΤΞΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ και πρόκρηση στην 2η Φάση του Κθπέλλου Ελλάδος. ΑΟ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 0-8 Τα goal σημείωσαν : ΣΑΧΣΑΝΙΔΗΣ 3 , ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ 2 , ΚΟΦΣΑΝΙΔΗΣ , ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ και ΓΚΟΥΜΑΣ Απο το Γραφείο Τύπου εξεδόθη η εξής ανακοίνωση μετά το πέρας του αγώνα : Ο πρόεδρος και

Οι διαιτητές του αγώνα της 1ης Φάσης του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ είναι οι : ANTΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ , ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΟΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ) ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

Τρίτη συνεχόμενη νίκη για τον ΑΣΤΕΡΑ (η 2η εντός έδρας) και η ομάδα βρίσκεται στην 1η θέση της βαθμολογίας με 9 βαθμούς. Το 1-0 στο 20ο λεπτό ο Καλιαμπάκας με κεφαλιά που αποδείχθηκε στη συνέχεια πως ήταν και το τελικό σκόρ. Δεν δόθηκε πέναλτι στο 75ο λεπτό σε καθαρό χέρι αμυντικού του ΑΙΟΛΙΚΟΥ. Κατά την